לקבלת עדכונים מלאו את המייל שלכם:

  סגור
  דירוגים

  ריכוז מדריכי דירוג לשנת 2017

  מערכת wello
  25.09.2017

  ריכוז כל הדירוגים לשנת 2017, קריאה מהנה!

   

  מדריך הדירוג IP STARS 2017 –

  עוד שנה ועוד דירוג של ה- IP STARs עולה לאוויר, לדירוג שנת 2017. המגזין הבינלאומי "Managing Intellectual Property", הינו מגזין בעל מוניטין רב בתחום הקניין הרוחני מאז 1996.

  המגזין כולל בין היתר מחקר שנתי עבור תחום הקניין הרוחני – דירוג בשם IP Stars, המדרג כ- 80 מדינות מסביב לכולם, ועוסק בנושאי הגנה על קניין רוחני, אכיפה ועוד.

  מדי שנה מבצעים האנליסטים של מדריך הדירוג סקירה לכל מדינה לצד מחקרים שונים על עורכי דין ומשרדיהם. בעקבות הסקירה, מתפרסם דירוג תחום הקניין הרוחני, הכולל סקירת משרדים לצד שמות עו"ד ספציפיים.

  פרסום מדריך הדירוג IP Stars – מדריך בתחום הקניין הרוחני לשנת 2017

   

  מדריך הדירוג BDI לשנת 2017 –  

  מגזין הדירוג BDI   הוסיף השנה מספר משמעותי של קבוצות דירוג חדשות ותחומי עיסוק חדשים וזאת לצד תזוזות רבות בתוך כל תחום עיסוק ומספר משמעותי של כניסות חדשות לדירוג בתחומים שונים.

  מעבר לרמות הדירוג השונות, הוסיף השנה מדריך הדירוג BDI  שני תחומי עיסוק נוספים – מלונאות ותחבורה. הוספה של תחומי עיסוק אלו מעידה על הרצון של מדריך הדירוג להתאים עצמו למגמות בשוק ולחלק את הדירוג למספר רב של תחומי "נישה" מקצועיים.

  מדריך הדירוג BDI לשנת 2017 – ניתוח תוצאות הדירוג

   

   

  מדריך הדירוג LEGAL 500 לשנת 2017

  מדריך דירוג משפטי מהמובילים בעולם המפרסם את דירוג תחומי העיסוק השונים של משרדי עריכת דין בעשרות מדינות ברחבי העולם, לרבות בישראל.

  המדריך נחשב לאובייקטיבי ובעל מערכת מחקר ענפה אשר מגיעה לערוך מחקר מקיף לצורך בחינה והתרשמות בלתי אמצעית של המשרדים הקיימים בשוק.

  ניתוח דירוג השוק המשפטי בישראל – מדריך הדירוג ‏Legal 500‎‏ לשנת 2017‏

   

  מדריך הדירוג DUNS100 לשנת 2017

   דירוג הנישות של Dun's 100 סוקר השנה מספר שיא של 33 (!) תחומי עיסוק בשוק עורכי הדין בישראל.

  הליך דירוג תחומי הנישות הינו מתודולוגיה רבת שנים, כמקובל במדריכי הדירוג הזרים, הכולל איסוף נתונים ממשרדי עורכי הדין אודות הפעילות במהלך השנה החולפת, שמות הלקוחות, פרופיל והיקף התיקים, עדכון אודות השותפים, שינויים מבניים, תזוזות שותפים, ועוד.

  לאחר שלב איסוף הנתונים מתבצע סבב של שיחות ופגישות עם המשרדים השונים, בדגש על ראיונות אישיים עם נציגי המשרד (עם חלק מהמשרדים), שיחות ופנייה אל ממליצים וכן ביצוע תהליכי מחקר והשוואה רוחביים.

  ניתוח דירוג הנישות של מדריך הדירוג Duns 100 לשנת 2017

   

  מדריך הדירוג Chambers לשנת 2017

  להבדיל ממדריכי הדירוג הישראלים שעורכים עבודת מחקר עניפה (לרבות פגישות אישיות), ולהבדיל ממדריך Legal 500 הזר שנציגים ממנו מגיעים לישראל כל שנה ופגישות אישיות, הרצאות וניתוח התוצאות (לרבות הגעה של העורך הראשי של המדריך לישראל בשנה החולפת) – מדריך הדירוג Chambers מקבל מסמכים – ומפיק דירוג. כמעט אותו דירוג שנה אחר שנה.

  ‘הדירוג שלא היה’ – ניתוח דירוג מדריך הדירוג ‏Chambers & Partners לשנת 2017

   

  חברת קידום אתרים באינטרנט חברת קידום אתרים