לקבלת עדכונים מלאו את המייל שלכם:

  סגור
  חדר משלי

  החדר של עו”ד יראון פסטינגר

  15.06.2020 זמן קריאה: 6 דקות

  על אלפי הדיסקים והתקליטים של עו”ד יראון פסטינגר – וקצת על פסיכודליה של שנות ה- 90

  אז מה הסיפור עם האוסף שלך – אלבומים ושות’?
  האוסף שלי נמצא גם בבית וגם במשרד והוא כולל אלפי דיסקים ותקליטים. התחלתי אותו בגיל צעיר, כשהאלבום הראשון שקניתי היה A Hard Day’s Night (כאילו – של הביטלס, כאילו דההההה) – ואח”כ את Summer Holiday (זה כבר של קליף ריצ’רד, קצת יותר למיטבי אוזן).

  מתי החלטת שאתה ‘אספן’ ולא סתם ‘מתלהב עם קסטות בחדר’?

  העידוד הגיע מהורי ז”ל, בעיקר מאבי המנוח. ההורים היו אמנם תפרנים, אבל חובבי מוסיקה מושבעים. אבי גם עודד אותי בשיגעון של הביטלס עוד מראשיתו, וסבר שהם יהיו ה- ‘קלאסיקנים’ של המאה העשרים. הוא כנראה צדק…

  הדגש באוסף תמיד היה על הבית, לאחר מכן הגיע לאוטו, ולפני כמה שנים הגיע גם למשרד. יש לי במשרד כמה מאות אלבומים, אבל מכיוון שהספוטיפיי השתלט על ההאזנה במשרד ובאוטו – אז נותרו פה במשרד רק שרידים.

  תכל’ס – כמה לדעתך האוסף שווה – והאם שקלת למכור אותו?

  אינני יודע מה שוויו של האוסף ואין בדעתי למכור אותו.

  מהו האלבום איתו בחרת להצטלם?

  התקליט בצילום הוא אוסף כפול ומעולה של בריאן ג’ונסטאון מסאקר (Brian Jonestown Massacre- הרחבה) הלהקה האהובה עלי ביותר, בין הלהקות שעדיין יוצרות מוסיקה חדשה בעשורים האחרונים.

  במשפט קצר עליהם – שילוב של פסיכודליה של שנות השישים עם שוגייז אנגלי של שנות התשעים ועוד. הם אמריקאים מסן פרנסיסקו, והופיעו בארץ פעמיים, והנה דוגמה טובה למוסיקה שלהם.

  וכמה מילים על הפציינט

  עו”ד יראון פסטינגר, שותף מייסד במשרד עורכי הדין רון פסטינגר, משרד מוכר ומדורג בתחום דיני הנזיקין. יראון הינו אחד מעורכי הדין המוכרים בתחום הנזיקין, הרשלנות הרפואית והביטוח במדינת ישראל, ובמהלך למעלה מ- 30 שנות פעילותו בעולם המשפט, צבר ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, ונזקפו לזכותו הישגים משפטיים ותקדימים רבים. לאתר האינטרנט של משרד עוה”ד – קישור.

  חברת קידום אתרים באינטרנט חברת קידום אתרים