לקבלת עדכונים מלאו את המייל שלכם:

  סגור
  סטודנטים למשפטים
  שוק המשפט הישראלי

  איך לסדר את הלו"ז לקראת שבוע ראיונות להתמחות במשפטים?

  אור בריגה
  13.12.2017 זמן קריאה: 5 דקות

  בגדול – בגוגל קאלנדר.

  וביתר פירוט – הטריק לצלוח את השבוע הראיונות לקראת ההתמחות בשלום הוא על ידי סידור נכון של הפגישות, וחשוב לציין כבר בשלב זה – סידור נכון של הפגישות אינו מסתכם רק בהימנעות מהתנגשות בין ראיונות. ריכזנו עבורכם מספר טיפים לניהול נכון של שבוע זה, ואנו מקווים שאלו ימנעו מכם להגיע מיוזעים, מבואסים ולחוצים לפגישות החשובות בשבוע.

  סדר, סדר ,סדר – במילותיו של אמינם:

  Look, if you had one shot or one opportunity to seize everything you ever wanted, in one moment, would you capture or just let it slip?

  טוב, יכול להיות שאנחנו אובר דרמטיים, אבל אל תשכחו שעם עורכי דין עסקינן, והם לא יקבלו בהבנה רבה איחורים או חיסורים, והאמת? בצדק. לכן, ברגע שתיאמתם פגישה הדבר הראשון שחובה לעשות הוא להכניס אותה לתוך היומן שלכם.

  שעתיים הפרש בין פגישה לפגישה – זה מרגיש המון זמן אבל שבוע הראיונות לא מסודר כפי שהייתם מדמיינים. פגישות נדחות בחצי שעה-שעה, יש פקקים, דוחות, בעיות חניה, ראיונות המשך בהתקלה, והרשימה עוד ארוכה. עשו לעצמכם טובה ותכננו את השבוע כך שיהיה לכם מרווח נשימה מספק בין פגישה לפגישה.

  התחילו את היום מוקדם – תל אביב של השעה 8:00 אינה תל אביב של 9:00, ואנו ממליצים בחום להגיע לתל אביב לפני הפקקים. במקרה הכי גרוע – תשתו קפה בנחת.

  רכזו הכל במקום גאוגרפי אחד – רוב משרדי עורכי הדין הגדולים מרוכזים במספר לוקיישנים ברחבי תל אביב, והבולטים בניהם – אזור בית המשפט, רוטשילד, רמת החייל ועזריאלי. השתדלו לתאם פגישות לפי המיקום הגאוגרפי של המשרדים, נסיעה מרוטשילד לרמת החייל וחזור עלולה לגזול לכם בשעת השיא זמן רב, ולמלא אתכם בעצבים מיותרים.

  לבוא עם רכב או לא, זאת השאלה – לאחר ויכוח סוער, לא הצלחנו במערכת wello להגיע להחלטה חד משמעית בנושא זה.

  למה כן? רכב מאפשר ניידות גבוה ומקום נוח לאכסן את אין ספור המתנות שתקבלו בדרך. כן, אתם הולכים לקבל מתנות. במידה ובחרתם להגיע עם רכבכם, מומלץ בחום להשקיע מספר דקות במיפוי החניונים באזור אליו תגיעו.

  למה לא? דוחות, פקקים, חניה, תשלום על חניונים ותאונות (לא עלינו).

  צרו לעצמכם הפסקות – קחו חצי שעה – שעה הפסקה לקראת השעה 14:00. הפסקה זו תשיב לכם את האנרגיה שאתם צריכים להמשך היום. אה, ואל לנו לשכוח שנצטרך גם לאכול בשלב כלשהו.

  הראיונות החשובים תחילה – חשוב לזכור שגם המראיינים הם אנשים, ואפילו הם מתעייפים, רעבים ורוצים ללכת הביתה בסוף היום. לכן, את המשרדים המועדפים עליכם ביותר תאמו בשעות הבוקר, כשהמראיינים עוד בשיאם ויש להם כוח להקשיב לפסק דין האהוב עליכם ביותר מקורס דיני התאגידים.

   

  ייתכן כי לא כל הטיפים מתאימים לכולם. עם זאת, אנו מאמינים שהיצמדות לטיפים אלו "ברחל בתך הקטנה" תסייע לכם להשיג טיפה של נחת בשבוע עמוס זה. טיפים אלו נכתבו בדם, יזע ואיחורים רבים, ועצתנו אליכם – למדו מטעויות של אחרים.

  חברת קידום אתרים באינטרנט חברת קידום אתרים