לקבלת עדכונים מלאו את המייל שלכם:

  סגור

  מה זה Wello?

  Wello היא פלטפורמה ראשונה מסוגה בישראל, המאפשרת לכלל השחקנים בשוק המשפט הישראלי להיחשף למידע הרלוונטי ביותר עבורם בצורה נוחה, נגישה ואותנטית.

  אנו ב Wello מייצרים, מרכזים ומנגישים את עולם התוכן של השוק המשפטי בישראל. אנחנו מאמינים בשוק יעיל, מודרני וחכם, בו המידע נגיש לכלל הצדדים ובעלי התפקידים השונים – באופן אובייקטיבי ובלי הטעיות וחנופות מיותרות. בלי פילטרים, מיותר!

  למה צריך אותנו?

  זה לא סוד שהשוק המשפטי בישראל הוא זירה מעט קשוחה להשתלבות, התמודדות והצלחה. ישראל מחזיקה, באופן עקבי, בשיא גינס העולמי בכמות עורכי הדין ביחס לאוכלוסייה ,לצד אלפי משרדים ועשרות מסלולי לימוד לתואר ראשון במשפטים.

  כל אלה מייצרים, בכל רגע נתון, כמות בלתי נתפסת של מידע – ולא סתם מידע – אלא כזה המהווה את המפתח להיכרות עם השוק המשפטי, הבנתו והשתלבות בו בהצלחה.

  היום Wello היא הרבה יותר מפלטפורמת תוכן! היא קהילה תוססת שמגבשת סביבה סטודנטים, מתמחים ועורכי דין צעירים בישראל, עם מגוון פעילויות וירטואליות ופרונטליות, שיתופי פעולה במגזר המשפטי ואפילו תחרויות נושאות פרסים.

  אז אם אתם סטודנטים למשפטים, מתמחים, או עורכי דין: Wello תביא בפניכם תמיד את המידע הרלוונטי, הנכון והעדכני ביותר עבורכם. גם את הג'וס, כן כן.
  מוזמנים לעשות פולווווווווואו ברשתות החברתיות שלנו, וגם להתעדכן בבלוג המרתק שלנו, ממש כאן בכפתור למעלה.

  אבל מי אנחנו בכלל?

  פרויקט Wello צמח מתוך חברת Robus- החברה הוותיקה והמובילה בישראל בתחום הליגל מרקטינג – פיתוח עסקי ושיווק למשרדי עורכי דין.

  יוזמי הפרויקט היו סטודנטים למשפטים ומתמחים בעלי ניסיון בתהליכי ייעוץ וליווי למשרד עו"ד מובילים. כיום היא מנוהלת ע"י עורכי דין, משפטנים וסטודנטים למשפטים שיודעים להיות רציניים אבל גם להכניס צבע והומור לשוק המשפטי!

  בא לכם לשתף אותנו בדברים חשובים/מעניינים/ג'וסיים ובדיסקרטיות מוחלטת? המייל שלנו הוא: Office@wello.co.il

   

  חברת קידום אתרים באינטרנט חברת קידום אתרים