לקבלת עדכונים מלאו את המייל שלכם:

  סגור

  אודותינו

  wello היא פלטפורמה ייעודית וראשונה מסוגה בישראל, המאפשרת לכלל השחקנים בשוק המשפט הישראלי להיחשף למידע הרלוונטי ביותר עבורם בצורה נוחה, נגישה ואותנטית.

  אנו ב-wello מייצרים, מרכזים ומנגישים את עולם התוכן של השוק המשפטי בישראל. אנחנו מאמינים בשוק יעיל, מודרני וחכם, בו המידע נגיש לכלל הצדדים ובעלי התפקידים השונים – באופן אובייקטיבי ובלי הטעיות וחנופות מיותרות.

  בשביל מה?

  זה לא סוד שהשוק המשפטי בישראל הוא זירה בלתי פשוטה להשתלבות, התמודדות והצלחה. ישראל מחזיקה באופן עקבי בשיא גינס העולמי בכמות עורכי הדין ביחס לאוכלוסייה ,לצד אלפי משרדים ועשרות מסלולי לימוד לתואר ראשון במשפטים.

  כל אלה מייצרים, בכל רגע נתון, כמות בלתי נתפסת של מידע – ולא סתם מידע – אלא כזה המהווה את המפתח להיכרות עם השוק המשפטי, הבנתו והשתלבות בו בהצלחה.

  אז אם אתם סטודנטים למשפטים, מתמחים, עורכי דין או בעלי משרדים – wello תביא בפניכם תמיד את המידע הרלוונטי, הנכון והעדכני ביותר עבורכם.

  מי אנחנו?

  פרויקט wello צמח מתוך משרד Robus – המשרד המוביל והוותיק בישראל בתחום הליגל מרקטינג – פיתוח עסקי ושיווק למשרדי עורכי דין.

  יוזמי הפרויקט והעומדים בראשו, הם סטודנטים למשפטים ומתמחים בעלי ניסיון רב בתהליכי ליווי וייעוץ למשרדי עו”ד מובילים. לאורך תקופת פעילותם בשוק המשפטי, הצורך הבסיסי לפתרון פער המידע עלה בקרב כלל השחקנים בזירה – הן מצד משרדי עורכי הדין, והן מצד הסטודנטים, המתמחים ועורכי הדין הצעירים.

  מי כותב את התוכן של wello?

  כל אחד יכול, וזה מאוד פשוט. התוכן של wello יכול להיות פרשנויות, דיעות, סיקורים, חדשות וכל דבר בעצם, אם יש לו קשר לשוק המשפטי. שלחו אלינו טיוטה לכתובת office@robus.co.il, ואנחנו ניקח את זה משם. אם יש לכם רעיון גולמי בראש, נשמח גם לסייע ולכוון.

  חברת קידום אתרים באינטרנט חברת קידום אתרים